Username | FreyFox |
---|
Robot Name | Type | Active |
---|---|---|
Antweight | ||
Polaris | Roller | Yes |
Plucky | Roller | Yes |
Mintaka | Roller | Yes |
Alpha Centauri | Roller | Yes |
Proxima Centauri | Roller | No |
Fighting Fox | Roller | No |
Sprocket Raccoon | Roller | No |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 3 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Frey Robotics | Polaris | vs | Doktor Power 9 Ti | Team Effort |
Group 3 Round 4, Losers' bracket | ||||
Team Frey Robotics | Polaris | vs | Rampster 2 | Team Antivate |
Group 3 Round 5, Losers' bracket | ||||
Team Phyte | Rented for the roboteer's pleasure | vs | Polaris | Team Frey Robotics |
Group 3 Round 6, Losers' bracket | ||||
Team Frey Robotics | Polaris | vs | DiotAnt | LowTech |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 4 Round 1, Winners' bracket | ||||
Team Frey Robotics | Polaris | vs | Chaotica | Sprocket Robotics |
Group 4 Round 2, Winners' bracket | ||||
Deleted Team (149) | Death in the afternoon | vs | Polaris | Team Frey Robotics |
Group 4 Round 3, Winners' bracket | ||||
Team Frey Robotics | Polaris | vs | No You Cannot Have My STL Files | Team Panoramic |
Group 4 Round 5, Losers' bracket | ||||
Team Frey Robotics | Polaris | vs | Boink?! | Team Oink |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 8 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Frey Robotics | Proxima Centauri | vs | Huxian | team forgotten gods |
Group 8 Round 3, Winners' bracket | ||||
Team Oink | Boink?! | vs | Proxima Centauri | Team Frey Robotics |
Group 8 Round 5, Losers' bracket | ||||
Team Frey Robotics | Proxima Centauri | vs | Burnt Nuts | Dorset Tech |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 1 Round 1, Winners' bracket | ||||
Team Termite | Flippant | vs | Proxima Centauri | Team Frey Robotics |
Group 1 Round 2, Losers' bracket | ||||
Team Frey Robotics | Proxima Centauri | vs | (Dont spin on my) Blue ABSuede Shoe | We're new to this |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 6 Round 1, Winners' bracket | ||||
team crazy bots | P.O.W (plank of Wood) | vs | Fighting Fox | Team Frey Robotics |
Group 6 Round 3, Losers' bracket | ||||
Team Frey Robotics | Fighting Fox | vs | B-Bot | Zanbots |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 2 Round 1, Winners' bracket | ||||
Team Angory | Angory Bob | vs | Sprocket Raccoon | Team Frey Robotics |
Group 2 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Frey Robotics | Sprocket Raccoon | vs | Zero | Team Zero |
Group 2 Round 3, Losers' bracket | ||||
Mixtape1 | Smackdown | vs | Sprocket Raccoon | Team Frey Robotics |
Group 2 Round 4, Losers' bracket | ||||
The Unbeatables | Dusty | vs | Sprocket Raccoon | Team Frey Robotics |