Username | TauronTom |
---|
Robot Name | Type | Active |
---|---|---|
Antweight | ||
Slice to Meet You | Roller | Yes |
The Tim Rackers Experience | Roller | Yes |
Paul | Roller | Yes |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 3 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Tauron | The Tim Rackers Experience | vs | Anticide | Team Geek |
Group 3 Round 3, Losers' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | Yolandi Visser | vs | The Tim Rackers Experience | Team Tauron |
Group 3 Round 4, Losers' bracket | ||||
Team Tauron | The Tim Rackers Experience | vs | Jigsaw 64 | Team Picus Telerobotics |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 6 Round 1, Winners' bracket | ||||
Split Second Procrastination | Rock and a Hard Plaice | vs | The Tim Rackers Experience | Team Tauron |
Group 6 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Geek | Anticide | vs | The Tim Rackers Experience | Team Tauron |
Group 6 Round 4, Losers' bracket | ||||
Team Tauron | The Tim Rackers Experience | vs | Test Your Metal | Dorset Roboteering Team |
Group 6 Round 5, Losers' bracket | ||||
Flip and Tickle | Reppilf | vs | The Tim Rackers Experience | Team Tauron |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 6 Round 1, Winners' bracket | ||||
Team Shakey | Don't Hug me I'm Scared | vs | The Tim Rackers Experience | Team Tauron |
Group 6 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Hell | Bulletproof | vs | The Tim Rackers Experience | Team Tauron |
Group 6 Round 3, Winners' bracket | ||||
Team Tauron | The Tim Rackers Experience | vs | Termite Cluster | Team Termite |
Group 6 Round 4, Winners' bracket | ||||
Team Tauron | The Tim Rackers Experience | vs | Jammie & Dodger | Team-G |
Group 6 Round 7, Losers' bracket | ||||
Team Tauron | The Tim Rackers Experience | vs | B-Bot | Zanbots |
Finals Round 8, Losers' bracket | ||||
Team Risky Biscuit | Vanguard Mk 2 | vs | The Tim Rackers Experience | Team Tauron |
Finals Round 9, Losers' bracket | ||||
Team Effort | Devious Plot | vs | The Tim Rackers Experience | Team Tauron |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 6 Round 1, Winners' bracket | ||||
Team Antivate | Rampster 3 | vs | The Tim Rackers Experience | Team Tauron |
Group 6 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Effort | Doktor Power 10 Extreme | vs | The Tim Rackers Experience | Team Tauron |
Group 6 Round 3, Winners' bracket | ||||
Team Tauron | The Tim Rackers Experience | vs | Having Big Dreams But No Realistic Way To Achieve Them | Team Panoramic |
Group 6 Round 5, Losers' bracket | ||||
Team Tauron | The Tim Rackers Experience | vs | Outlaw | The Unbeatables |