Username | Earthwormjim |
---|
Robot Name | Type | Active |
---|---|---|
Antweight | ||
23 | Roller | Yes |
Blockhead | Roller | Yes |
Hell Boy | Roller | Yes |
El Chupacabra | Roller | Yes |
Yolandi Visser | Roller | Yes |
Fleaweight | ||
Omelette Du Fromage | Roller | Yes |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 5 Round 1, Winners' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | 23 | vs | You Should Probably Just Leave | Team Shakey |
Group 5 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Horse Power | Toby | vs | 23 | EVILZOMBIEROBOTS |
Group 5 Round 3, Winners' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | 23 | vs | Ripper 2 | Team Robotics |
Group 5 Round 4, Winners' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | 23 | vs | Dr Power 6 | Team Effort |
Finals Round 8, Winners' bracket | ||||
Shock | Shock Test | vs | 23 | EVILZOMBIEROBOTS |
Finals Round 9, Winners' bracket | ||||
Team Geek | Anticide | vs | 23 | EVILZOMBIEROBOTS |
Finals Round 11, Losers' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | 23 | vs | A Little Bit Of Fail | Team Geek |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 2 Round 1, Winners' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | 23 | vs | Fairly Scarey | Team Robotics |
Group 2 Round 3, Losers' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | 23 | vs | Phantom Fox | Kings Heath Colliders Robotics |
Group 2 Round 4, Losers' bracket | ||||
Limpet | The Zonii | vs | 23 | EVILZOMBIEROBOTS |
Group 2 Round 5, Losers' bracket | ||||
Team Chi-Tec | Brushless Pizza | vs | 23 | EVILZOMBIEROBOTS |
Group 2 Round 6, Losers' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | 23 | vs | Smart Ant 5!!! | RobotMad |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 3 Round 2, Winners' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | Blockhead | vs | Flippant | Team Termite |
Group 3 Round 4, Losers' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | Blockhead | vs | S. D. F. II | Team Picus Telerobotics |
Group 3 Round 5, Losers' bracket | ||||
Team Termite | Flippant | vs | Blockhead | EVILZOMBIEROBOTS |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 6 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Panoramic | Police Brutality | vs | Blockhead | EVILZOMBIEROBOTS |
Group 6 Round 3, Winners' bracket | ||||
Team Shakey | Wedge Wedge Wedge | vs | Blockhead | EVILZOMBIEROBOTS |
Group 6 Round 5, Losers' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | Blockhead | vs | Thunderstrike | Team Hell |
Group 6 Round 6, Losers' bracket | ||||
Team Panoramic | Police Brutality | vs | Blockhead | EVILZOMBIEROBOTS |
Group 6 Round 7, Losers' bracket | ||||
Team Shakey | Wedge Wedge Wedge | vs | Blockhead | EVILZOMBIEROBOTS |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 6 Round 2, Winners' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | Hell Boy | vs | Smart Ant 5!!! | RobotMad |
Group 6 Round 3, Winners' bracket | ||||
Team Geek | EPZ | vs | Hell Boy | EVILZOMBIEROBOTS |
Group 6 Round 4, Winners' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | Hell Boy | vs | Hogi | Team Hectic |
Group 6 Round 7, Losers' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | Hell Boy | vs | Test Robot, Please Ignore | Team Shakey |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 3 Round 1, Winners' bracket | ||||
Limpet | Ant Ratchet | vs | Yolandi Visser | EVILZOMBIEROBOTS |
Group 3 Round 3, Losers' bracket | ||||
EVILZOMBIEROBOTS | Yolandi Visser | vs | The Tim Rackers Experience | Team Tauron |