Username | Kyro |
---|
Robot Name | Type | Active |
---|---|---|
Antweight | ||
Dominus | Roller | No |
IO | Roller | Yes |
Cygnus x1 | Roller | Yes |
Trappist 1 | Roller | Yes |
Breakout | Cluster | No |
Maverick | Cluster | No |
Esper | Roller | No |
mantis | Roller | Yes |
Octane | Roller | No |
TON 618 | Roller | Yes |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 3 Round 1, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Dominus | vs | Bob | Team-G |
Group 3 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Dominus | vs | Juggernaut | The Unbeatables |
Group 3 Round 3, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Dominus | vs | Plan B | Team Risky Biscuit |
Group 3 Round 4, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Dominus | vs | I Can't Believe It's Not Stanley | Team Shakey |
Group 3 Round 7, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | Dominus | vs | Bzwroink... | Team Oink |
Finals Round 8, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | Dominus | vs | Ant Ratchet | Limpet |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 1 Round 1, Winners' bracket | ||||
Team A12 | Insert Name Here | vs | Dominus | Team Rocket |
Group 1 Round 2, Winners' bracket | ||||
P2 | What Are We Doing With Our Lives?? | vs | Dominus | Team Rocket |
Group 1 Round 3, Winners' bracket | ||||
Team Hectic | Hogi V7 | vs | Dominus | Team Rocket |
Group 1 Round 4, Winners' bracket | ||||
Team Oink | Yoink! | vs | Dominus | Team Rocket |
Finals Round 8, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Dominus | vs | UnorthodoX | RobotMad |
Finals Round 9, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Dominus | vs | RBMK | Team Zero |
Finals Round 11, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | Dominus | vs | Trigger | Team Leo |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 1 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Dominus | vs | Rampster 3 | Team Antivate |
Group 1 Round 3, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Dominus | vs | Quasar | Sprocket Robotics |
Group 1 Round 5, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | Dominus | vs | Other Way Up | Tony's Ant Army |
Group 1 Round 6, Losers' bracket | ||||
Team Termite | Mutant | vs | Dominus | Team Rocket |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 3 Round 1, Winners' bracket | ||||
RobotMad | SmartAnt 7 | vs | Esper | Team Rocket |
Group 3 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Azur | For Fox Sake! | vs | Esper | Team Rocket |
Group 3 Round 3, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Esper | vs | Devious Plot | Team Effort |
Group 3 Round 4, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Esper | vs | I Can't Believe It's Not Stanley | Team Shakey |
Group 3 Round 7, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | Esper | vs | Juggernaut | The Unbeatables |
Finals Round 8, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | Esper | vs | Anty Histamine | Team Biscuit |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 3 Round 1, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Esper | vs | Vayu | team forgotten gods |
Group 3 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Hectic | Hogi | vs | Esper | Team Rocket |
Group 3 Round 3, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Esper | vs | Flippant | Team Termite |
Group 3 Round 5, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | Esper | vs | Vayu | team forgotten gods |
Group 3 Round 6, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | Esper | vs | Don't Worry Sweetie, I'll Krump With You | Team Panoramic |
Group 3 Round 7, Losers' bracket | ||||
The New Robot Order (NRO) | SUN | vs | Esper | Team Rocket |
Finals Round 8, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | Esper | vs | Stewie | Team Hell |
Finals Round 9, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | Esper | vs | Potential Uplift | Team Effort |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 1 Round 1, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | Killer Bite | LowTech |
Group 1 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | Li'l Voink>>, \Pigsty/ and their Piggy Pals | Team Oink |
Group 1 Round 3, Losers' bracket | ||||
team crazy bots | Sir Shuv-a-lot | vs | mantis | Team Rocket |
Group 1 Round 4, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | Neglected WIFE | We're new to this |
Group 1 Round 5, Losers' bracket | ||||
Team Shakey | Mr Flipling | vs | mantis | Team Rocket |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 5 Round 1, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | SLAB | Team-G |
Group 5 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | Ripper 2 | Team Leo |
Group 5 Round 3, Losers' bracket | ||||
Digital Circus | :) | vs | mantis | Team Rocket |
Group 5 Round 4, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | Tik-Tok | Sisterhood of Steel |
Group 5 Round 5, Losers' bracket | ||||
Unnecessary Complexity | Betsie | vs | mantis | Team Rocket |
Group 5 Round 6, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | DiotAnt | LowTech |
Group 5 Round 7, Losers' bracket | ||||
Team Leo | Ripper 2 | vs | mantis | Team Rocket |
Finals Round 8, Losers' bracket | ||||
Team Oink | Yoink! | vs | mantis | Team Rocket |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 5 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | Betsie | Unnecessary Complexity |
Group 5 Round 3, Winners' bracket | ||||
Coolspeedbot | Bunny-Ears | vs | mantis | Team Rocket |
Group 5 Round 4, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | Angory Bob | Team Angory |
Finals Round 8, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | Quasar | Sprocket Robotics |
Finals Round 9, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | Axe of 8 Wheels | Team Effort |
Finals Round 11, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | Potential Uplift | Team Effort |
Finals Round 12, Losers' bracket | ||||
Team Rocket | mantis | vs | Doktor Power 9 Ti | Team Effort |
Third Place Play-off | ||||
Team Effort | Axe of 8 Wheels | vs | mantis | Team Rocket |
Final | ||||
Team Oink | Zoink! | vs | mantis | Team Rocket |
Team | Robot Name | vs | Robot Name | Team |
---|---|---|---|---|
Group 2 Round 2, Winners' bracket | ||||
Team Rocket | Octane | vs | For Fox Sake! | Team Azur |
Group 2 Round 3, Losers' bracket | ||||
Team Pompidou | Figgy | vs | Octane | Team Rocket |